sobota, 23 stycznia 2016

65 Lat polskiej animacji dla dzieci :) Super książka

Dzisiaj chciałam Wam pokazać jaką książkę z wielu innych równie ciekawych, mamy dostępną dla dzieci w pracowni. Świetnie wydana książka, pod tytułem 65 lat polskiej animacji dla dzieci. Książka nie dość, że zawiera wszystkie najciekawsze animacje z naszego dzieciństwa, dzieciństwa pewnie naszych rodziców i mam nadzieję, że również naszych dzieci. Ciekawe zdjęcia krótkie i treściwe opisy. Pokazane jest w niej m.in jak powstają konkretne bajki, jak zbudowane są postacie. Kubie bardzo się ta książka podoba, cieszył się z każdego bohatera bajek odnalezionego w książce, którego ogląda na "co dzień" na szklanym ekranie :) a w dodatku możliwość zobaczenia "jak to jest zrobione" No i możliwość wyszukania ciekawych bajek, które go zainteresowały a jeszcze ich nie widział też była super. Książka jest naprawdę bardzo ładnie wydana, mam nadzieję, ze innym dzieciom odwiedzającym naszą pracownię, spodoba się równie bardzo jak nam :). Zapraszamy !!!

 Część z książek jakie będą dostępne w naszej pracowni, dotyczące m.in fotografii, filmu, rysunku, animacji itd. ale i nie tylko :)
Myślę, że ta książka spodobałaby się nie tylko dzieciom :) bo fajnie jest, przenieść sie w czasy dzieciństwa i przypomnieć sobie co się wtedy oglądało :) ja, np. o niektórych bajkach na moment zapomniałam, więc cieszę się, ze miałam możliwość sobie je przypomnieć :)

1 komentarz:

  1. Co to za 2 cienkie książki obok "Sztuki animacji"? Jakie jeszcze będą oprócz tych na zdjęciu? Bardzo zależy mi na tytułach.

    OdpowiedzUsuń