sobota, 19 marca 2016

SztumCon III

Dzisiaj byliśmy odwiedzić Sztum, dokładniej SztumCon, III edycja.
Świetni organizatorzy m.in Sławomir Wiechowski z Pionkolandia - Naprawdę świetne dzieciaki i młodzież ze Sztumu, która stanęła na wysokości zadania i wszystko było super zorganizowane, trafiliśmy bez większych problemów, potem sympatyczna młodzież wszystko nam pokazała i oprowadziła gdzie trzeba. Pysznie pachnący i smakowity Bufet zorganizowany przez uczniów, oraz cała masa gier i dobrej zabawy. Proste i bardzo fajne turnieje, wszyscy się świetnie bawiliśmy a czas minął nam bardzo szybko. Była to dla nas kolejna okazja do zagłębienia się w tajniki gier  i dokładniejsze poznanie zasad. Oraz pogranie w większym gronie i poznanie nowych ciekawych osób. Do tego możliwość wzięcia udziału w wielu fascynujących turniejach. Nie mogę również pominąć bardzo ale to bardzo klimatycznego pomieszczenia w Zespole Szkół im. Kasprowicza w Sztumie. :) Jest cudne, idealne miejsce na takie spotkanie przy planszy. Na SztumConie zawitała również gigantyczna wersja Pomysłówki, w której zdecydowanie sie zakochaliśmy.

Oprócz świetnej zabawy, nie wracamy również z pustymi rękoma, do naszej pracowni przywieźliśmy nowe gry jakie udało nam się wygrać w turniejach. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ zaliczyliśmy wiele półfinałów i finałów. Zajęliśmy m.in 2 miejsce w Speed cups, 2 miejsce w Duszkach, poza tym kilka 3 i 4 miejsc :) było naprawdę fajnie. Najważniejszym priorytetem były dla nas eliminacje do Mistrzostw Polski w Królestwie w Budowie, no i udało się :) wszystkim szło naprawdę dobrze, niestety nie wszyscy mogli przejść, liczyły się naprawdę każde punkty walka toczyła się nawet z różnicą tylko o 1 -2 punkty, więc łatwo nie było, aleeeeee jedziemy na Mistrzostwa :) tym razem Paulina Korwek zajęła 1 miejsce z liczbą punktów 64 w finale i 60 w półfinale :) Wszystkim uczestnikom naprawdę serdecznie gratulujemy i pozdrawiamy, mamy nadzieję, że niedługo my będziemy mogli zaprosić wszystkich do siebie, no i, że niebawem znów się spotkamy, żeby pograć w tak wspaniałym gronie.
Wracamy szczęśliwi, bogatsi w nowe doświadczenia, nowe znajomości, wspaniałe wspomnienia i już odliczamy do kolejnych planszówkowych spotkań. Niebawem u nas Turniej w Pomysłówkę i Triominos Ale o tym już niedługo :) Dziękujemy Organizatorom i całej Pionkolandii oraz wszystkim uczestnikom za świetną zabawę. Dziękujemy również Pani Agnieszce, która nas dowiozła na SztumCon i razem z nami spędzała tam sobotę.
Więcej zdjęć znajdziecie tutaj: http://pionkolandia.pl/niezwykle-udany-festiwal-sztumcon/

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza