sobota, 5 marca 2016

Turniej - Mamy zwycięzców - 12 marca Jedziemy podbijać Toruń :)

No to mamy zwycięzców :) Wczoraj został rozegrany u nas Turniej gier planszowych Splendor, Królestwo w Budowie i Śpiące Królewny - Firmy Rebel. W każdej grze rozegrane zostały trzy partie różnych uczestników z których wyłonili się finaliści po 4 finalistów do każdej gry i kolejno został rozegrany finał z każdej z gier, finaliści rywalizowali o pierwsze 3 miejsca. Pierwsze 3 miejsca zostały nagrodzone nagrodami, w tym grami planszowymi, 4 miejsca otrzymały nagrody pocieszenia :).
Z pośród finalistów i zwycięzców zostały wybrane osoby, które 12 marca pojadą z nami reprezentować nas na Turniejach w Toruniu na Grawitacji. :) 

Na Grawitację do Torunia - 12 marca jedziemy dzięki wielkiemu bezinteresownemu wsparciu jakie otrzymaliśmy z Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu,
 którego kierownikiem jest Jarosław Piechotka
Pan Jarosław Piechotka zorganizował dla nas transport, dzięki czemu mamy możliwość jechać i grać w prawdziwych Turniejach oraz Eliminacjach do Mistrzostw Polski w Królestwie w Budowie. To wielkie wyróżnienie i nagroda dla dzieciaków, które naprawdę bardzo się starają i wkładają całe serce w przygotowania i rozgrywki, oraz pilnie trenują. Na pewno jak tylko wrócimy zdamy świetną fotorelację z wyjazdu.

 A tak graliśmy :)Gry w które graliśmy możecie znaleźć tutaj : http://www.rebel.pl/

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza