niedziela, 13 marca 2016

Turniej w Toruniu - Grawitacja 2016 !! :) Nasze pierwsze sukcesy !!!

No to wróciliśmy, zmęczeni ale mega szczęśliwi :). Byliśmy w Toruniu na turniejach gier planszowych - Grawitacja 2016. Wyjazd umożliwił nam CSIR - Pan Jarosław Piechotka - kierownik CSiR :), który zorganizował dla nas cały transport. Dziękujemy serdecznie!! Dziękujemy również naszemu wspaniałemu kierowcy Panu Waldemarowi Szczegielniakowi, za wyrozumiałość, czas nam poświęcony i za świetnie spędzone chwile podczas jazdy no i za ogromną cierpliwość:) Jesteśmy naprawdę wdzięczni i szczęśliwi.

Do tego ja jestem naprawdę pod wrażeniem naszych dzieciaczków. To nasz pierwszy taki turniejowy maraton, w wiele gier graliśmy pierwszy raz poznając zasady dopiero na miejscu, a naprawdę wszyscy dali radę !!! Trafialiśmy wielokrotnie do półfinałów i finałów, mimo, że konkurencja była naprawdę na wysokim poziomie, większość osób dorosłych ze sporym już doświadczeniem planszówkowym, więc uważam, że to dla nas naprawdę świetny start w planszówkowych krokach. Poza tym, że wszyscy byli bardzo wytrwali, cały czas skupieni i naprawdę bardzo grzeczni, nie mieliśmy najmniejszych problemów, wszyscy trzymali się razem, pomagali sobie i wytrzymali naprawdę wiele wiele godzin, to świetny początek :). Poznaliśmy szczegółowe zasady wielu gier, mieliśmy okazję przetestować nowe nie znane nam dotąd gry. Spotkaliśmy wielu ciekawych ludzi, a przede-wszystkim, możliwość grania i współzawodniczenia z innymi zawodnikami była niesamowitym przeżyciem, dla wszystkich. Nasze koszulki również zdały egzamin :) wiele osób się interesowało i wszystkim podobało się, że przyjechaliśmy jako jedna drużyna :)


No i nie wracamy z pustymi rękoma, Amelia Kaca zajęła 3 miejsce w grze Śpiące Królewny :)Adam Zaremba zajął również 3 miejsce w grze Mumia, w którą nigdy wcześniej nawet nie mieliśmy okazji zagrać.


Tak jak wspomniałam konkurencja była naprawdę dobra, więc to dla nas wielkie wyróżnienie :) już sama możliwość dotarcia do finałów i półfinałów była dla nas ogromnym sukcesem, tym bardziej, że np. Adam przegrał w Królestwie w budowie, tylko jednym punktem i to jako jedyne dziecko przy stoliku z samymi dorosłymi, doświadczonymi w grze :)Najważniejsza jednak przez cały czas była dobra zabawa, więc cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w świetnych pokazach gier i wypróbować wiele nowych dla nas gier na żywo :) zdecydowanie mamy już kilku faworytów którzy trafili na listę must have przy najbliższych zakupach planszówkowych :)
Zakochaliśmy się w grze zatoka pelikanów :) udało mi się dzisiaj w Gdyni zakupić egzemplarz do naszej pracowni, z pewnością będziemy dużo grać :)

a tutaj relacja :

Już nie możemy się doczekać kolejnych turniejów, trzymajcie za nas kciuki już za tydzień :) bo wybieramy się na Sztum Con III :) 
Pozdrawiamy Wszystkich uczestników i organizatorów :) było super :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza