środa, 27 kwietnia 2016

Klockowi Kreatywni Architekci - Budowniczowie

 Przyjechały do nas wspaniałe klocki, klocki mogliście zobaczyć u nas już w poprzednich postach, ale teraz to czyste szaleństwo. Firma Maple przesłała do nas wielką pakę klocków. Teraz łącznie z poprzednimi klockami mamy ponad 600 szt drewnianych klocków :) Dzięki czemu podczas Festiwalu SuskieGranie Dostępny będzie kącik z klockami :). Klocki dostępne są również cały czas u nas w pracowni. My jesteśmy w nich zakochani, bo są tak idealnie wykonane, że można zbudować z nich prawdziwe cuda :) a tak świetnie się bawiliśmy !!! Dziękujemy Maple za tyyyyle Drewnianej Radości !!! :)


Dlaczego warto wybrać te klocki a nie inne ?
Zdecydowanie jakość i wykoanie- są idealnie wykonane, co pozwala na budowanie wysokich budowli bez obawy o szybkie i łatwe zawalenie, przesuwanie klocków, dostawianie, budowanie jeden obok drugiego i wszystko jest zawsze równe i piękne,  właśnie dzięki idealnemu wykonaniu, do tego klocki nie ślizgają się jeden na drugim, bo nie są pokryte żadnymi lakierami. A ilość klocków i ich kształt pozwala na budowanie naprawdę wszystkiego co nam tylko wyobraźnia podpowie. Klocki te wzbudzają w dzieciach ogromne pokłady kreatywności, rozwijają tez skupienie i precyzję a także koordynację wzrokowo ruchową.

W klockach zakochaliśmy się będąc prywatnie na Fabryce Św Mikołaja gdzie Maple miało wydzielony kącik dla dzieci, od tamtej pory klocki trafiły do naszego domu, a potem również do pracowni.Zabieram je również wszędzie tam gdzie mam zajęcia z dziećmi.
 Z czystym sumieniem polecam!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza