czwartek, 14 kwietnia 2016

Mistrzostwa Szkół w Pomysłówce i Triominos - Pionkolandia i Goliath

Dzisiaj, mieliśmy tą przyjemność uczestniczyć w Mistrzostwach Szkół w Pomysłówce i Triominos firmy Goliath. Mimo, że na podium tym razem nie udało nam się stanąć :) to i tak bawiliśmy się super, no i wracamy ze świetnymi doświadczeniami, kolejnymi wspaniałymi znajomościami, ja poznałam kilka nowych gier w uroczej galerii, czekając aż dzieciaki rozegrają turniej, w gronie innych sympatycznych nauczycieli. Dzieciaki miały możliwość, poza udziałem w turnieju, uczestniczenia w pokazie Stiks Storm

 Mielismy również możliwość poznania Przedstawiciela Firmy Goliath Pana Wiktora Fabiańskiego, który osobiście koordynował i wspierał Mistrzostwa. Dziękujemy też całej Pionkolandii, licznym super wolontariuszom, wszystkim pracownikom Pionkolandii oraz głównemu organizatorowi Sławkowi Wiechowskiemu. Było naprawdę super i już nie możemy, doczekać się kolejnych spotkań :) 

Poza tym nie wracamy na pusto :) przywieźliśmy batalię Super Farmerów w związku z turniejem, który już niebawem, oraz niespodzianka :) Zestaw nowych planszy do Pomysłówki, świetny do ćwiczenia języków obcych, niemieckiego i angielskiego. Do tego mini pomysłówki, które świetnie sprawdziły się w samochodzie w drodze powrotnej i mini triminos, który zachwycał dzisiaj w pracowni :) Bardzo dziękujemy. 
Świetni wolontariusze Pionkolandii

z Prezesem Pionkolandii Sławomirem Wiechowskim i Wiktorem Fabiańskim - GoliathBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza