piątek, 1 lipca 2016

Bądz Smart! - Smart Gry Logiczne

 Ćwiczenie logicznego myślenia nie musi być wcale nudne, na naszym rynku jest już cała masa fajnych i kolorowych smart gier. My dzisiaj przedstawiamy Wam trzy różne propozycje, pierwszą jest papierowe Łamigami, mimo, że kartki są jednorazowe to jest ich tyyle, że na pewno szybko się nie skończą tym bardziej, że im dalej tym trudniej.
 Kolejna to logiczna układanka IQ Smart, nie dajcie się zwieść, ja bardzo długo myślałam, że to coś tylko dla maluchów i dlatego tak późno do nas trafiła a teraz nie mogę się już doczekać kolejnych układanek z tej serii, są tam zadania nad, którymi nawet dorośli będą musieli się nieźle nagłówkować.

 Trzecia propozycja to trójwymiarowa ukladanka, to dopiero wyzwanie. Tu również jest sporo główkowania nawet dla dorosłych.


 Wszystkie te gry cieszą się w naszej pracowni bardzo dużym zainteresowaniem, z pewnością są to również świetne gry do zabrania ze sobą wszędzie w torebce i szybko się nie znudzą bo jest tam cała masa zadań. Zdecydowanie polecamy i z pewnością niebawem pojawią sie u nas kolejne gry z tych serii

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz