niedziela, 25 września 2016

Mistrzostwa Polski w Sabotażystę - Finał w Warszawie - Goog Game Expo

Witajcie, wczoraj byliśmy z Hanią na Mistrzostwach w Sabotażystę w Warszawie. Hania zakwalifikowała się, zajmując 2 miejsce w eliminacjach w Sztumie. Na Mistrzostwach Konkurencja była naprawdę solidna :) ale mimo wszystko ogromnie Gratulujemy Hani wytrwałości i życzymy kolejnych sukcesów :). Hania była jedną z najmłodszych uczestników, ponieważ w Mistrzostwach nie ma kategorii wiekowej, dzieci grają z dorosłymi :). Dla nas Hanka mimo wszystko, już jest zwycięzcą, za swoją pasję i wytrwałość:). G3 przygotowało nagrody pocieszenia dla wszystkich uczestników, co troszkę osłodziło nam wczorajszy koniec turnieju. Gratulujemy również zwycięzcom wczorajszych Mistrzostw.

Same wydarzenie Good Game Expo bazuje w większej mierze na elektronice i elektronicznych grach. Planszówki były tam zdecydowanie mniejszością, ale mimo wszystko było bardzo fajnie. Good Game podobało nam się bardzo od strony organizacyjnej, wszystko zorganizowane było na naprawdę wysokim poziomie ( no może poza tłumem prącym do autobusów za wszelką cenę - ale to już nie organizatorzy tylko wychowanie i kultura osobista nawaliła ;) ) Było dużo atrakcji dla młodszych i starszych, spotkać można było wielu znanych YouTube-rów. Zagrać w gry na konsolę i komputery, zarówno nowoczesne jak i przenieść się w dawniejsze czasy co było również nie małą atrakcją dla naszych najmłodszych uczestników. Zdecydowanie naszym chłopcom najbardziej podobało się pomieszczenie edukacyjne, gdzie odbyły się zajęcia z programowania z Minecraftem.
Oczywiście przywieźliśmy ze sobą również całą masę gier planszowych, tu z pozdrowieniami dla Panów z G3 i sklepu lorinek.pl :) Tak więc nudy na naszych planszówkowych spotkaniach na pewno nie będzie.


Przed wizytą w Good Game, odwiedziliśmy również muzeum domków dla lalek, ale o tym w osobnym poście :) zdecydowanie warto to zobaczyć!






















Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza