środa, 9 listopada 2016

Projekt Grajmy! Na żywo!

W sobotę wybraliśmy się do Grudziądza. Gdzie przemiła organizatorka Agnieszka z bloga  http://mamajanka.blogspot.com/ zorganizowała przesympatyczne spotkanie dla blogerów i ludzi związanych z planszówkami, oraz dla dzieci. Pierwsza część spotkania poświęcona była dyskusji dotyczącej planszówkowego światka, i wszystkiego co z nim związane. Wszystko było dopięte na ostatni guzik i dopilnowane, żeby w razie w. tematów nam nie zabrakło, ale chociaż było nas nie wiele, to okazało się, że wszyscy uczestnicy są bardzo sympatyczni i otwarci, w wyniku czego całe spotkanie przebiegało w wesołej i sympatycznej atmosferze do samego końca. Bardzo fajne jest to, że mieszkając tyle kilometrów od siebie, mieliśmy okazję zobaczyć się na żywo i na żywo porozmawiać, nie tylko podglądać się na blogach ;). Poza naszą wymianą doświadczeń nie zabrakło również prezentacji m.in o stronie Graficznej gier sympatycznie poopowiadał nam Dawid Wiącek.
Asia z zakręconybelfer przesłała dla nas równie sympatyczna prezentację, z której na pewno zaczerpniemy wiele inspiracji, również z prezentacji Państwa Szwajkowskich, wszyscy pokazali nam wiele ciekawych rzeczy i bardzo ciekawe spojrzenie na planszówkowy świat.
Podczas kiedy my sobie dyskutowaliśmy, dzieciaki miały wspaniałą możliwość zwiedzania części Grudziądza z przemiłym Panem Wiesławem, Przewodnikiem PTTK, a po zwiedzaniu dzieciaki były naprawdę zachwycone, jeszcze w drodze powrotnej dowiedziałam się ile to ciekawych rzeczy np. o moście i wierzy opowiedział im Pan Przewodnik :) Serdecznie dziękujemy!
https://drive.google.com/drive/folders/0B_W0Uc6P1sxZY3JIM2owRDFYNWc
Po naszej dyskusji, nadeszła pora na część otwartą, podczas której przybyło wielu ludzi aby pograć, poznać nowe gry i zagrać w turnieje. Podczas spotkania otwarta była sprawnie funkcjonująca wypożyczalnia gier, oraz stoisko Epideixis, z przemiłą obsługą ( pozdrawiamy!) :) Niezmiernie cieszę się, że miałam wreszcie okazję zobaczyć na żywo większość gier i materiałów edukacyjnych. Na pewno staliśmy się już stałym klientem :) Wszystko nas zachwyciło, oczywiście cudowne i genialne w swojej prostocie PUS, które moim zdaniem powinien mieć w domu każdy kto ma dzieci :) o szkołach i przedszkolach już nie wspomnę :) ( tym bardziej miło mi, że wiem już, że w naszej okolicznej poradni oraz u logopedów można znaleźć PUS i, że również z nimi pracują :) ) Ale o tych skarbach więcej w kolejnych postach.Na dniach będzie również duuuużo recenzji :) bo wróciliśmy z mega paką gier, które nie schodzą ze stolików w ostatnich dniach :) Bardzo więc dziękujemy wydawnictwom
Bardzo dziekujemy Agnieszce za zaproszenie i zorganizowanie tak miłego spotkania, wracamy z nową energią do działania i masą nowych pomysłów :) Serdecznie pozdrawiamy również wszystkich zaangażowanych w organizację i przemiłe uczestniczki spotkania oraz fantastyczne dzieciaki :)
My niestety mamy kilka słabych zdjęć, ale więcej fajnych zdjęć znajdziecie tu :
Zdjęcia Kamila Napierskiego :

3 komentarze:

 1. słabe zdjęcia? ależ jest na nich własnie to, co najważniejsze: nasz-Wasz wspaniały plakat, turniej Spaghetti, objaśnianie PUS-ów (te fotki pozwolę sobie skopiować, bo sama nic ie pstryknęłam...), no i uśmiechnięta buzia Kuby - znak, że nie było źle ;)

  dzięki za miłe słowa i oczywiście Waszą obecność - mam nadzieję, że spotkałyśmy się po raz pierwszy, ale nie ostatni!

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać wspaniałą zabawę :) Nam nie było po drodze, ale man nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło było się spotkać :D Mam nadzieję, że jeszcze to powtórzymy i czekam na recenzje :) szczególnie gry Tornado :D

  OdpowiedzUsuń