wtorek, 13 grudnia 2016

Gala Sportu 2016

 W piątek, odbyła się w Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu, oficjalna Gala Sportu 2016. My jako Klub gier planszowych zostaliśmy laureatami tej gali :). Otrzymaliśmy statuetkę dla naszego Klubu SKAMA, dla trenera, oraz dwoje naszych uczestników otrzymało indywidualne statuetki: Hanna Zaremba oraz Adam Zaremba. Adam i Hania uczęszczają na nasze zajęcia od początku naszej pracowni, w każdy wolny dzień, aktywnie uczestniczą w turniejach, konkursach oraz pilnie się do nich przygotowują. Co skutkuje również wieloma sukcesami. Angażują się również jako wolontariusze w organizowanych przez nas wydarzeniach. Podziękowania należą się również ich rodzicom w szczególności mamie Agnieszce, która nie tylko wspiera wszelkie pasje dzieci. To do tego pomaga nam przy organizacji, wyjazdach a także sama bardzo się angażuje. Bardzo dziękujemy. 
Pękam z dumy patrząc na to jak Wszystkie dzieciaki angażują się w nasz klub, na zdjęciu tylko część dzieci, bo niestety nie wszyscy mogli być z nami w ten dzień na gali a jest nas łącznie dużo dużo więcej :), jedni są na zajęciach codziennie inni raz na jakiś czas ale to dzięki tym Wszystkim dzieciom nasza pracownia działa, no i Wszystko się kręci :) I mimo, że nie robimy  tego dla statuetek, to takie wyróżnienie jest naprawdę bardzo miłe :) Fajnie, że ktoś nas widzi, no i fajnie, że dzieciaki są szczęśliwe. 
No i bardzo dziękujemy jeszcze raz Dyrektorowi i Soku za to, że zaopatrza naszą pracownię i dba o to, zeby nie zabrakło nam materiałów plastycznych no i nie blokuje naszych pomysłów jeśli chodzi o gry planszowe :) 
No i dziękujemy Dyrektorowi Centrum Sportu i Rekreacji i Burmistrzowi, za to jak ogromne daje nam wsparcie :) dzięki CSiR możliwe było tyle wyjazdów na turnieje w tym roku :) No i to, że mamy gdzie organizować nasze wydarzenia planszówkowe
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza