czwartek, 1 grudnia 2016

Planszówki na Narodowym - Warszawa!

W ostatnią sobotę wybraliśmy się odwiedzić Warszawę, gdzie na stadionie narodowym odbywał się jeden z największych Festiwali Gier Planszowych - Planszówki na Narodowym.


Na wstępie jednak chcielibyśmy ogromnie podziękować Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu, oraz dyrektorowi CSiR Jarosławowi Piechotce, bez którego nasze wyjazdy nie byłyby możliwe i to wszystko by nie działało tak jak dział. Dziękujemy również MOPS- owi za udostępnienie samochodu :)
DZIĘKUJEMY! 

Co do samej Warszawy, to podobało nam się, że turnieje były obok siebie więc nie musieliśmy nigdzie biegać :) do tego stoiska były ładnie rozplanowane, a wszystko zorganizowane było tak, że nie czuć było ilości ludzi jaka się tam przewinęła. Świetnie spisali się również wolontariusze Pionkolandii, mimo, że naprawdę ciężko i długo musieli pracować wszystkiego perfekcyjnie dopilnowali i byli bardzo pomocni i zaangażowani. Udało nam się również zdobyć 1 i 2 miejsce w turnieju a w kilku dotarliśmy aż do finałów :) mimo, że większość dzieci jechała z nami pierwszy raz i pierwszy raz brali udział w takich turniejach :)Przywieźliśmy ze sobą również gry dla dwóch szkół z naszych okolic :) więc strasznie się cieszę, że możemy promować planszówki i coraz baradziej wchodzić z nimi do szkół. 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza