środa, 7 grudnia 2016

Podsumowanie

Małe podsumowanie przed końcem roku, tego co u nas wydarzyło się w grach planszowych w ciągu ostatnich kilku miesięcy :)

5 grudnia Jakub Korwek, Maria Wojtalak, Maciej Sieciński, Amelia Kaca, wzięli udział w Mistrzostwach Szkół w Sztumie w Festiwalu Gier Matematycznych, wcześniej zwyciężając eliminacje szkolne.- Ze szkoły podstawowej w Suszu, oraz:
Kacper Wojdak, Bartosz Kołecki, Marcel Prucheński, Marta Pastuszuk ze szkoły podstawowej w Kamieńcu.
Wyjazd umożliwiło Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu w Suszu, udostępniając busa z kierowcą.

26 listopada podczas Festiwalu "Planszówki na Narodowym", Joanna Matyka zajęła w grze Hex 1 miejsce, natomiast Jakub Korwek 2 miejsce. W Festiwalu udział wzięli również: Maciej Sieciński, Agata Włodarska, Martyna Górnik, Alicja Zalewska, Oskar Zalewski. Wyjazd możliwy był dzięki Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu.

19 listopada Hanna Zaremba oraz Adam Zaremba wzięli udział w Finale Mistrzostw Polski w Królestwo w Budowie w Gdańsku, podczas Festiwalu Gramy. W Mistrzostwach wzięło udział kilkuset uczestników z całej Polski, w różnym wieku w tym głównie osoby dorosłe, które zakwalifikowały się do Mistrzostw, biorąc udział w eliminacjach odbywających się w Polsce w ciągu kilku miesięcy. W Festiwalu oraz w licznych turniejach udział wzięli: Jakub Korwek, Maciej Sieciński, Zuzanna Siecińska, Filip Białek, Martyna Górnik.

19 Października Hanna Zaremba zajęła 1 miejsce w grze Red7 i zakwalifikowała się do Warszawy na Finał Mistrzostw Polski. Jakub Korwek zajął 2 miejsce, Maciej Sieciński zajął 3 miejsce.

6 Października Hanna Zaremba oraz Adam Zaremba, wzięli udział w Mistrzostwach Szkół w Rummikub. Wcześniej zwyciężając eliminacje szkolne. Oraz Alicja Zalewska i Martyna Górnik ze szkoły podstawowej w Kamieńcu

24 września Hanna Zaremba wzięła udział w Finale Mistrzostw Polski w grze Sabotażysta, który odbył się w Warszawie. Wcześniej wzięła udział w eliminacjach w Sztumie i pokonała pozostałych rywali w tym dorosłych.

10 września Hanna Zaremba zajęła 1 miejsce w grze Sabotażysta, podczas Festiwalu Sztum Con w Sztumie, udział w festiwalu wzięli również: Anna Seroka, Zuzanna Siecińska, Maciej Sieciński, Natalia Seroka, Jakub Korwek, Amelia Kaca, Emilia Kaca, Ania Kaca, Maria Wojtalak, Adam Zaremba. Pozostali uczestnicy również stanęli na podium w mniejszych turniejach odbywających się podczas Festiwalu.

27 sierpnia Hanna Zaremba zajęła I miejsce, Jan Juszczak 2 miejsce, Adam Zaremba 3 miejsce w Turnieju Szachowym, w kategorii dzieci i młodzież. Podczas Festiwalu SuskieGranie w Suszu, pozostali uczestnicy klubu SKAMA, włączyli się w organizację festiwalu oraz działali jako wolontariusze podczas całego dnia festiwalowego, działajac w wypożyczalni oraz tłumacząc zasady gier. Zwyciężyli również w kilku turniejach.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza