środa, 12 lipca 2017

Akcja Lato - Dzień trzeci - Wycieczka na Kręgle i do Galerii

Cóż to był za dzień! Pobudka z samego rana, pakowanie plecaków, szybkie śniadanie na wynos i po bilety... Pierwsza atrakcja już na starcie! - Pierwszy raz w pociągu, dla części dzieciaków, na pewno był niesamowitym przeżyciem, mimo, że króciutko jechaliśmy. Następnie odwiedziliśmy Galerię w Porcie 110, aktualnie można oglądać tu Rodzinną wystawę. Więcej o samej wystawie i autorach: http://ilawa.wm.pl/439896,Rodzinna-wystawa-Kalkowskich-zrobila-duze-wrazenie-ZOBACZ-ZDJECIA-Z-WERNISAZU.html#axzz4mdbQyxBI
Ogromna różnorodność prac, które robią bardzo duże wrażenie. Zdecydowanie warto wybrać się i na własne oczy zobaczyć te niesamowite prace.
Następnie wybraliśmy się na kręgle. Ile tam było radości! I chociaż nie wszystkim poszło idealnie, to liczyła się dobra zabawa. Kręgle to był zdecydowanie strzał w 10! Po kręglach mieliśmy sporo czasu wolnego, więc udaliśmy się na mały spacer alejką nad Jeziorakiem na pyszne lody i harce przy fontannie. Nie zabrakło również kilku gier planszowych w plenerze. Na całe szczęście pogoda nam pięknie dopisała, było bardzo ciepło i słonecznie, nie potrzebnie wystraszyliśmy się wczorajszym deszczem i dziś gotowi byliśmy na "najgorsze". Wróciliśmy wyczerpani, zmęczeni na maksa ale jakże szczęśliwi i pełni nowych wrażeń i doświadczeń. Mam nadzieję, że wszyscy równie szczęśliwi.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz