niedziela, 21 stycznia 2018

Fotoksiążka Saal-digital - najlepsza jakość!

Dzisiaj trochę z innej beczki, ale również w artystycznych klimatach. Mieliśmy ogromną przyjemność wykonać fotoksiążkę z naszymi zdjęciami. Postawiliśmy na zdjęcia z naszego wypadu w Góry. To zdecydowanie była dobra decyzja, bo wszystko wyszło zsynchronizowane ze sobą.
Ale od początku.

Najpierw wchodzimy na stronę http://www.saal-digital.pl i przeszukujemy stronę w poszukiwaniu produktu, który będzie spełniał nasze potrzeby. My mieliśmy bardzo dużo zdjęć z wyjazdu, więc postawiliśmy na mniejszy format a większą ilość stron. To była zdecydowanie dobra decyzja. Chociaż początkowo obawiałam się, że jeśli dam 4 zdjęcia na stronę, to ich wielkość będzie zbyt mała do dobrego oglądania i jakości zdjęcia. Okazało się, że nawet najmniejsze zdjęcia w naszej książce są super widoczne i dobrze się je ogląda. A zróżnicowane wielkości zdjęć sprawiają, że każda strona jest zupełnie inna i nie jest to nudny album.

Również możliwość dodawania obrazków i dekoracji, jest super, ponieważ możemy dodatkowo urozmaicić naszą każdą stronę, dowolnie.
My postawiliśmy na naturalne kolory nawiązujące do natury.

Zarówno strona, jak i aplikacja do tworzenia fotoksiążki, są bardzo przyjemne w odbiorze i proste w obsłudze. Kiedy wybierzemy już odpowiadający nam przedmiot, przechodzimy do jego edycji, na stronie lub w aplikacji. My wybraliśmy aplikację i dobrze nam się z nią pracowało. Można wybierać z całej masy gotowych szablonów, wpływ mamy także na każdy, nawet najdrobniejszy element, papier, okładkę, mat lub błysk, ilość stron, układ zdjęć na stronie, wielkość zdjęć itd. Jest to super zabawa, dla tych, którym nie chce się bawić, jest opcja automatycznego rozmieszczania zdjęć. Co również jest super.


Kolejnym, dużym plusem jest to, że nie mamy nigdzie logo producenta. Więc nasza książka jest bardzo elegancka.
Nastawiałam się bez jakiegoś większego entuzjazmu, ale to co przyszło do nas w bardzo szybkim tempie od zamówienia. Mimo, że zamawialiśmy książkę w okresie przedświątecznym, to czas od zamówienia do doręczenia był naprawdę ekspresowy.

Jednak zaraz po otwarciu -- to dopiero był dla mnie szok. Bardzo grube strony i bardzo solidne wykonanie, to najlepiej wykonana fotoksiążka z jaką mieliśmy do czynienia. Strasznie żałuje, że nie mogę dać Wam dotknąć tych stron, są niesamowite. :)

 Do tego piękne matowe wykończenie. Jakość zdjęć jest również powalająca. I to nie tylko za sprawą sprzętu, którym my robiliśmy zdjęcia. Z ciekawości dodaliśmy kilka zdjęć wykonanych telefonem, również te zdjęcia są świetnej jakości i nie odbiegają od pozostałych. Nie ma żadnej dziwnej kolorystyki ani podretuszowanych sztucznie zdjęć. Wszystko jest tak jak być powinno 1:1 tak jak w aparacie.

 Nawet cieszę się, że wybraliśmy jednak mniejszą fotoksiążkę w rozmiarze A5, ponieważ teraz możemy ją ze sobą wszędzie zabrać, a dzięki dużej ilości stron, nie straciliśmy na ilości naszych zdjęć i w książce mamy ich około 100.

Do tego możliwość umieszczenia na okładce zdjęcia i pięknej czcionki, jest kolejnym plusem. Całość naprawdę pięknie się prezentuje i jest fantastycznie wykonana.

Zdecydowanie jeśli zależy Wam na jakości i lubicie solidne wykonanie a nie badziew i kicz, to koniecznie zajrzyjcie na stronę http://www.saal-digital.pl/fotoksiazka/ i sami spróbujcie stworzyć swoją fotoksiążkę lub inny przedmiot. My zdecydowanie mamy już w planie wykonanie fotoobrazów i z pewnością, nigdzie indziej nie będziemy ryzykować, tylko wykonamy je w sprawdzonym miejscu. :)

Pięknie będą się tu prezentowały Wasze zdjecia, ale również świetnie sprawdzi się jako portfolio, do zdjęć, obrazów, grafik, czy jako kronika.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza