środa, 24 stycznia 2018

Jedzie pociąg z daleka .... 2 dzień ferii

 W drugim dniu ferii odbył się u nas turniej w grę Jedzie Pociąg z daleka, wydawnictwa Naszej Księgarni. Gra jest fenomenalna, dzieciaki się w niej zakochały. I zdecydowanie będzie często trafiać na nasz stół. Jeśli chcecie dowiedzieć się o grze czegoś więcej, zapraszam Was tu:
http://gry.nk.com.pl/jedzie-pociag-z-daleka/ Gra jest bardzo prosta w zasadach, ale trzeba przy niej trochę pomyśleć i przemyśleć swoją strategię, dokładania kafelków. Do tego jest naprawdę ładnie wydana, jedynym minusikiem jest to, że nie zawsze wchodzą idealnie kafelki w ramkę, jak mamy ich już dużo na naszej planszy, ale można ramkę na chwilę poluźnić i poprawić wszystko. Poza tym gra ma same plusy. No i jest o pociągach ;p a gry po pociągach są fajne, już przez sam fakt, że są o pociągach ;) Dziękujemy serdecznie Naszej Księgarni za wypożyczenie gier do turnieju, oraz za wspaniałe nagrody.
Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem, po mocnym skupieniu i ograniu konkurencji, udało nam się wyłonić zwycięzców. I miejsce zajął Adam Zaremba, II miejsce Olek Trzciałkowski, III miejsce Hanna Zaremba i IV miejsce Julka Kochalska. - Gratulujemy, bo nie było łatwo. :) W międzyczasie graliśmy również w inne gry planszowe. :) A co jeszcze robiliśmy i gdzie pojechaliśmy pociągiem, zobaczycie w kolejnych postach.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza